Ako to robíme

26 BA 22.3.2015Hersenwerk poskytujeme vo viacerých formách a konceptoch:

1. workshopy

Organizované v rôznych mestách na Slovensku a Morave cez víkendy – 3 hodinové akcie, kde sa účastník zoznámi steóriou, základnými princípmi práce so psom, rôznymi hlavolamami a samovýrobou hlavolamov.

2. víkendy

Okrem všetkého, čo poskytuje koncept workshopu sa účastník dozvie viac o budovaní sebakontroly psa,cestovných hlavolamoch, naučí sa hersenwerk v prírode počas prechádzok, vyskúša si na svojom psovi aj vlastnoručne vyrobené hlavolamy, poskytne sa priestor na otázky a individuálne riešenia.

3. kurzy

Kurzy v trvaní 10 týždňov/45 minútové lekcie týždenne/ , ktoré v postupných krokoch povedú tímy pes-majiteľ svetom hersenwerku, množstvo rôznych hlavolamov, teoretických aj praktických pomôcok pre dosiahnutie efektov hersenwerku, pomoc pri riešení problémov.

4. individuálne lekcie

V domácom prostredí u majiteľa alebo v mieste organizovania kurzu, určené pre psov, ktorí nezvládajú cudzie prostredie, prípadne majitelia majú náročný časový rozvrh

Všetkým absolventom hersenwerku poskytujeme následnú on-line podporu na našej stránke v uzavretej sekcii, kde nájdu fotografie akcií, zásady práce hersenwerku, tipy, hlavolamy a návody, poradenstvo – odpovede na ich otázky,fotografie, videá.

www.absolventi.hersenwerkprepsov.sk

Majiteľom certifikovaných vodiacich, asistenčných a canisterapeutických psov poskytujeme zľavu. V prípade záujmu o organizáciu workshopu alebo víkendu vo vašom regióne nás kontaktujte.

Online podpora pre absolventov

Hersenwerk a online podpora pre absolventov workshopov ponúka unikátny a doplňujúci obsah